Plan pracy Styczeń – Czerwiec 2022 r.

Plan pracy do wyjazdu na obóz.
10.01. Pon – 19.30 Kolejówka  sala
13.01. Cz  –  19.00 Kolejówka  sala
14.01. Pt   – 19.00 Gruszczyńskiego boisko
16.01.  N   – 12.00 Świt Nowy Dwór Seniorzy – Gwardia   Nowy Dwór Mazowiecki
17.01. Pon – 17.30 Kazimierzowska  hala pneumatyczna
20.01. Cz   – 19.00 Kolejówka sala
21.01. Pt    – 19.00 Gruszczyńskiego – boisko
22.01. S    –  10.00  sparing Gruszczyńskiego – boisko
24.01. Pon  – 19.30  Kolejówka  sala
27.01. Cz    – 19.00  Kolejówka  sala
28.01. Pt     – 19.00  Gruszczyńskiego boisko
29.01. S      – 10.00  Gwardia – Irzyk  Łabiszyńska
05.02. wyjazd na obóz do Olecka g. 9.00  Racławicka
oraz
terminy zawodów kontrolnych.
16.01.     N    – Świt Nowy Dwór Seniorzy – Gwardia    Nowy Dwór Mazowiecki
22.01.     S    – Gwardia – Gwardia 05/6                        Gruszczyńskiego
29.01.     S    – Gwardia – Irzyk                                      Łabiszyńska
06.02.     N    – Gwardia – Vęgoria                                 Olecko
09.02.    Śr    – Gwardia – Czarni Olecko                       Olecko
12.02.     S    – Gwardia – Wigry Suwałki                       Olecko
20.02.    N     – Gwardia – Sokół Serock Seniorzy           Łabiszyńska
26/27.02. S/N- Gwardia – Ursus                                     Ursus
05/06.03. S/N- Gwardia –  ????????                              Łabiszyńska
12/13.03. S/N- Gwardia – Błyskawica Seniorzy              Kawęczyńska
oraz
Terminy meczów mistrzowskich:
19/20.03. S/N
26/27.03. S/N
02/03.04. S/N
09/10.04. S/N
14/15/16.04/ Cz/Pt/S/ lub 19.04 Wt
23/24.04. S/N
30.04/01.05. S/N
07/08.05. S/N
14/15.05. S/N
22.05.      N
28/29.05. S/N
04/05.06. S/N
11/12.06. S/N
18/19.06. S/N
Pozdrawiam
Dariusz Morawa

TS Gwardia Warszawa – UKS Błyskawica

14.11.2021 r. g.12.00

TS Gwardia Warszawa – UKS Błyskawica  11:1 ( 3:1 )

Adamczuk  6

Młodzianowski  8  /  Kaczmarczyk  6   Sieniuta  10   Filipczyk  10   Głowiński  9

Galewicz  9      Orlik  8      Janowski  8      Wrzosek  6   /     Kukla  6

Brzeski  12

Bielski   10

Bramki

16 Brzeski – Janowski

32 Filipczyk K – Głowiński

45 Galewicz – Brzeski

56 Bielski – Brzeski

67 Bielski – Brzeski

71 Galewicz – Bielski

78 Orlik – Brzeski

80 Bielski – Kukla

82 Brzeski – Bielski

85 Sieniuta – Galewicz

89 Sieniuta – Bielski

DRUŻYNY MECZE PUNKTY WYGRANE REMIS PORAŻKA BRAMKI

Promnik Łaskarzew – TS Gwardia

23.10.2021 R.

PROMNIK ŁASKARZEW – GWARDIA WARSZAWA   0:2  (0:1)

BIELSKI P   8

GAŁĄZKA    9                        SIENIUTA   9                     FILIPCZYK   8

GŁOWIŃSKI  7 / KACZMARCZYK  3    ORLIK  8     BRZESKI  8     WRZOSEK  6 / SZAREK  4

STAROSTA  8                   BIELSKI  8  /  JANOWSKI  6                   GALEWICZ    7

31 – BIELSKI  A – B/A

73 – GAŁĄZKA – GALEWICZ

 

UKS Błyskawica – TS Gwardia Warszawa

25.09.2021 R.

UKS BŁYSKAWICA – GWARDIA WARSZAWA   1:5 (0:3)

ADAMCZUK  8

GAŁĄZKA    8      SIENIUTA   10    FILIPCZYK   8

STAROSTA  8    ORLIK 8   JANOWSKI  8    WRZOSEK  9 / GŁOWIŃSKI  4

BRZESKI 8    BIELSKI  6 /  KACZMARCZYK  5   GALEWICZ  10

 

13 – WRZOSEK – GAŁĄZKA

34 – GALEWICZ – B/A

42 – GALEWICZ – STAROSTA

58 – ORLIK – B/A

63 – BRZESKI – GALEWICZ

 

 

GWARDIA WARSZAWA – PROMNIK ŁASKARZEW

12.09.2021 R.

GWARDIA WARSZAWA – PROMNIK ŁASKARZEW  14:1 (4:1)

BIELSKI  6 / ADAMCZUK  7

GAŁĄZKA    9     SIENIUTA   10   FILIPCZYK   8  KUKLA   7

STAROSTA  11   ORLIK 10  JANOWSKI  11  WRZOSEK  8  / KACZMARCZYK  7

BRZESKI 10   BIELSKI 11  GALEWICZ  7 / SZAREK  9

6 – BIELSKI  – STAROSTA

21 – BIELSKI – BA

29 – WRZOSEK – ORLIK

43 – JANOWSKI – ??

48 – SZAREK – BIELSKI

52 – BIELSKI – ORLIK

56 – BIELSKI – STAROSTA

58 – WRZOSEK – BRZESKI

60 – BIELSKI – SIENIUTA

70 – BRZESKI – BA

80 – SZAREK – SIENIUTA

81 – SZAREK – STAROSTA

86 – KACZMARCZYK – BRZESKI

88 – JANOWSKI – STAROSTA

Gwardia – Victoria Zerzeń

29.08.2021 r.

GWARDIA  – VICTORIA ZERZEŃ    5:1  (1:0)

13  GALEWICZ  –  BIELSKI

70  GALEWICZ – JANOWSKI

73  BRZESKI K – BRZESKI

80  WRZOSEK –  BRZESKI 

82  BIELSKI  –  BRZESKI

BIELSKI   7

ORLIK  8   Ż      SIENIUTA    7   Ż    GAŁĄZKA   8                                   

MŁODZIANOWSKI 1 CZ   BRZESKI  9   JANOWSKI  8   KACZMARCZYK  7

STAROSTA   7         BIELSKI 6          GALEWICZ   9

BIELSKI

MŁODZIANOWSKI     SIENIUTA     GAŁĄZKA    KACZMARCZYK

STAROSTA    BRZESKI /  SZAREK  1  ORLIK     JANOWSKI  GALEWICZ  / WRZOSEK  5

BIELSKI / KUKLA 2

TRENINGI

30.08.  PON 10.00 GRUSZCZYŃSKIEGO

31.08   WT   10.00 GRUSZCZYŃSKIEGO

02.09   CZ   19.00  GRUSZCZYŃSKIEGO

03.09   PT   19.00  GRUSZCZYŃSKIEGO