Sparing Świt Nowy Dwór – Gwardia

NIEDZIELA  16.01.2021 R.

Świt Nowy Dwór – Gwardia  3:4 ( 1:1 )

WOŹNIAK  9

KUMOR   7         WORONIECKI  6       RAKOWIECKI  8          RĘDZIŃSKI  7

SNAKOWSKI  8

BRAŃSKI  9     PARCZEWSKI  6 / HANECKI  9  PAPIERNIK  6   SZCZĘSNY   7  / SIKORA  7

SIENIUTA  8

———————————————————

RAKOWIECKI  –  AS. SZCZĘSNY

SNAKOWSKI –  B.A

BRAŃSKI – SIENIUTA

SIENIUTA – BRAŃSKI

 

Plan Pracy Styczeń – Sierpień 2022 r.

Plan pracy do wyjazdu na obóz zimowy.
10.01. Pon – 17.30 Kazimierzowska  hala pneumatyczna
11.01. Wt  – 19.00 Kolejówka  sala
14.01. Pt   – 17.30 Gruszczyńskiego boisko
16.01  N    – 10.00 Świt Nowy Dwór – Gwardia   Nowy Dwór Mazowiecki
17.01. Pon – 19.30 Kolejówka sala
18.01. Wt  – 19.30 Kolejówka sala
21.01. Pt   – 17.30 Gruszczyńskiego – boisko
22.01. S    – 12.00  sparing Gruszczyńskiego – boisko
24.01. Pon  – 17.30 Kazimierzowska hala pneumatyczna
25.01. Wt   – 19.30 Kolejówka  sala
28.01. Pt    – 17.30 Gruszczyńskiego boisko
29/30. S     – 12.00 Gwardia – Polonez  Łabiszyńska
05.02. wyjazd na obóz do Olecka g. 9.00  Racławicka
oraz
terminy zawodów kontrolnych.
16.01.        N – Świt Nowy Dwór – Gwardia      Nowy Dwór Mazowiecki
22.01         S – Gwardia – Gwardia 09              Gruszczyńskiego
29.01         S – Gwardia – Polonez                    Łabiszyńska
06.02.        N – Gwardia – Rona Ełk                  Olecko
09.02.       Śr – Gwardia – KS Ostrołęka           Olecko
12.02.        S – Gwardia – Czarni Olecko          Olecko
20.02.        N- Gwardia – Unia Warszawa        Łabiszyńska
26/27.02. S/N- Gwardia – UKS Błyskawica      Kawęczyńska
05/06.03. S/N- Gwardia – Przyszłość Włochy   Łabiszyńska
12/13.03. S/N- Gwardia – Olimpia Warszawa   Łabiszyńska
oraz
Terminy meczów mistrzowskich:
19/20.03. S/N
26/27.03. S/N
02/03.04. S/N
09/10.04. S/N
14/15/16.04/ Cz/Pt/S/ lub 19.04 Wt
23/24.04. S/N
30.04/01.05. S/N
07/08.05. S/N
14/15.05. S/N
22.05.      N
28/29.05. S/N
04/05.06. S/N
11/12.06. S/N
18/19.06. S/N
25.06 S  – Gwardia Cup 2022
Rozpoczęcie sezonu jesień 2022 r.  04.08.2022 r.

Obóz letni –  07.08 do 18.08.2022 r.

Wszystkiego najlepszego w nowym 2022 roku.
Dariusz Morawa

Real Varsovia – TS Gwardia

14.11.2021 r.

Real Varsovia – TS Gwardia  5:0 ( 2:0 )

Woźniak  5

Żarów  5  /   Dudek  6   Woroniecki  5    Rakowiecki  5   Kumor  5

Brański  5  / Sikora  4   Snakowski  7  Parczewski  7  Szczęsny  5

Papiernik  4  /  Hanecki  5  / Baran  4

Sieniuta  4

DRUŻYNY MECZE PUNKTY WYGRANE REMIS PORAŻKA BRAMKI

TS Gwardia – Laura Chylice

07.11.2021 r. 

TS Gwardia – Laura Chylice

GWARDIA – lura chylice   7:1  (4:0)

Bardzo udany debiut Franka Kwaśniewskiego.

 2 Brański – Hanecki

11 Brański – Hanecki

22 Rakowiecki – Szczęsny

26 Szczęsny  – Parczewski

46 Sieniuta – b/a

48 Sczęsny – Sieniuta

60 Woroniecki – Sikora

Woźniak  8

Żarów  10    Woroniecki    10      Rakowiecki   10      Szczęsny   10

Kwaśniewski  8

Brański  9      Hanecki  9     Parczewski  8 /   Baran  8     Sikora 8   /   Kumor  10

Sieniuta   9

POLONIA – GWARDIA

POLONIA – GWARDIA   4:4  (3:2)

16  Sieniuta – Papiernik

39  Papiernik – Hanecki

45  Sieniuta –  Brański

71  Sieniuta – Parczewski

Woźniak  5

Żarów  8         Woroniecki    9      Rakowiecki   8    Rędziński   5

Brański  8      Hanecki  8    Parczewski  8   Sikora 7  / Kumor   8

Papiernik  9  / Baran  6

Sieniuta   10

TS Gwardia – KS Wilanów

23.10.2021.   g. 15.00     

 GWARDIA  – ks WILANÓW     4:4  (3:0)

13  Sieniuta – Parczewski

15  Brański – Sieniuta

18  Rędziński – Brański

69  Sieniuta – b/a

Woźniak  8

Żarów  9         Woroniecki    8      Rakowiecki   9        Rędziński   8

Brański  11      Snakowski  10     Papiernik  7      Dudek  1 /   Sikora 8 

Parczewski  8  

Sieniuta   10

 

Tabela

DRUŻYNY MECZE PUNKTY WYGRANE REMIS PORAŻKA BRAMKI

Terminarz – aktualizacja

Terminarz –

21.08 S 10.00 GWARDIA – PIASECZNO II
29.08 N 17.00 CHAMPION II – GWARDIA

Stadion Głosków (Lecha Abramowicza 1)

05.09 N 12.00 GWARDIA  – SF WILANÓW
12.09 N 15.00 KS WILANÓW – GWARDIA

 Sparta Jazgarzew (Źródlana 9 A , 05-502 Wólka}

19.09 N 10.00 GWARDIA – POLONIA III
29.09 ŚR 19.00 LAURA CHYLICE – GWARDIA

( Chylice, Dworska 9 )

25.09 S 15.00 GWARDIA – REAL VARSOVIA

( Raszyn ul. Unii Europejskiej 1 )

02.10 S 15.00 PIASECZNO II – GWARDIA

( GOSiR Piaseczno ul. 1 Maja )

10.10 N 17.00  GWARDIA – CHAMPION II

 

17.10 N 12.00 SF WILANÓW – GWARDIA

( AWF, ul. Marymoncka 34 )

23.10 S 15.00 GWARDIA – KS WILANÓW
29.10 PT 20.30 POLONIA III – GWARDIA

( Konwiktorska )

07.11 N 15.00 GWARDIA – LAURA CHYLICE
14.11 N 10.20 REAL VARSOVIA – GWARDIA 

( Hutnik Boisko C, Marymoncka 42)

Czytaj dalej „Terminarz – aktualizacja”