Terminarz – aktualizacja

 

11.02 N 14.00 GWARDIA  –  OKĘCIE HUTNIK  C
18.02 N 14.00 GWARDIA – AGRYKOLA HUTNIK  C
24.02 S 15.30 GWARDIA  –  POLONEZ HUTNIK  C
02/03.03 S ??????? GRUSZCZYŃSKIEGO
09.03 S 11.45 GWARDIA –  TURBO HUTNIK  C
16.03 S 14.00 GWARDIA  –  DERBY  HUTNIK  B
24.03 N GWARDIA –  ????? ESKADRA STRAŻACKA
30/31.03 S/N WOLNE
06.04 S 19.30 GWARDIA – NADARZYN HUTNIK C
14.04 N 16.00 OKĘCIE – GWARDIA RADAROWA 
21.04 N 16.00 GWARDIA – BŁONIANKA HUTNIK C
27.04 S 12.30 OŻAROWIANKA  – GWARDIA OŻARÓW  SOCHACZEWSKA 218
09.05. CZ 18.30 NADARZYN  – GWARDIA NADARZYN  ŻÓŁWIŃSKA 20
26.05 N 20.00 GWARDIA – OKĘCIE HUTNIK C
01/02.06 S/N ?????? BŁONIANKA  – GWARDIA BŁONIE, UL. LEGIONÓW 3
4.06 WT 19.00 GWARDIA – PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY UL.RYBNICKA
08.06 S 18.00 GWARDIA – OŻAROWIANKA URSUS  SOSNKOWSKIEGO 3
14.06 PT 18.30 PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY – GWARDIA UL. RYBNICKA
22.06 S 9.00-14.00 GWARDIA CUP 2024  GRUSZCZYŃSKIEGO

Gwardia Warszawa – Przyszłość Włochy

Gwardia Warszawa – Przyszłość Włochy

12.05. NIEDZIELA, ZBIÓRKA  G.12.45, OSiR, UL ŁABISZYŃSKA 20 

Dowód tożsamości, 2 komplety, piłki, 3 x getry, koszulki treningowe, ochraniacze

Kadra zespołu: Kuba Kruszewski, Grzesiek Sydorenko, Rafał Woroniecki, Filip Feliksiak, Franciszek Kwaśniewski, Michał Domowicz, Franciszek Olszewski, Antoni Jamróz, Maciej Wiącek, Mikita Mushyt, Jędrzej Gutowski, Filip Kołodziejczyk, Igor Bardziłowski, Mateusz Snakowski, Jan Podgórski, Artur Borczon, Tomasz Kumor.

Orzeł Nadarzyn – Gwardia Warszawa

09.05. CZWARTEK, ZBIÓRKA  G.17.15, NADARZYN, UL. ŻÓŁWIŃSKA 20 

Dowód tożsamości, 2 komplety, piłki, 3 x getry, koszulki treningowe, ochraniacze

Kadra zespołu: Kuba Kruszewski, Grzesiek Sydorenko, Rafał Woroniecki, Filip Feliksiak, Dominik Rakowiecki, Franciszek Kwaśniewski, Michał Domowicz, Antoni Kaczmarzyk, Franciszek Olszewski, Antoni Jamróz, Maciej Wiącek, Mikita Mushyt, Jędrzej Gutowski, Filip Kołodziejczyk, Igor Bardziłowski, Mateusz Snakowski, Jan Podgórski, Artur Borczon, Kamil Derdaś.

Ożarowianka – Gwardia

27.04. SOBOTA, ZBIÓRKA G.11.15, OŻARÓW, UL SOCHACZEWSKA 218 

OŻAROWIANKA – TS Gwardia   3:5  ( 3:2 )

Kruszewski

Kumor   Kwaśniewski   Kaczmarzyk / Baran

Olszewski / Bardziłowski  Sydorenko  Rakowiecki  Wiącek  

Domowicz / Jamróz

Snakowski    Podgórski   

Br. / As.

Sydorenko – Podgórski  25 m

Snakowski – Wiącek  28 m

Rakowiecki – Sydorenko 48 m

Podgórski – Snakowski  69 m

Domowicz – Snakowski  75 m

Dowód tożsamości, 2 komplety, piłki, 3 x getry, koszulki treningowe, ochraniacze

Kadra zespołu: Kuba Kruszewski, Grzesiek Sydorenko, Rafał Woroniecki, Tomasz Kumor, Filip Feliksiak, Dominik Rakowiecki, Franciszek Kwaśniewski, Michał Domowicz, Antoni Kaczmarzyk, Franciszek Olszewski, Antoni Jamróz, Mateusz Baran, Maciej Wiącek, Mikita Mushyt, Jędrzej Gutowski, Filip Kołodziejczyk, Igor Bardziłowski, Mateusz Snakowski, Jan Podgórski.

Gwardia – Błonianka

GWARDIA – BŁONIANKA  21.04. NIEDZIELA, ZBIÓRKA G.14.45, MARYMONCKA 42, „HUTNIK” BOISKO C

Dowód tożsamości, 2 komplety, piłki, 3 x getry, koszulki treningowe, ochraniacze

Kadra zespołu: Kuba Kruszewski, Grzesiek Sydorenko, Rafał Woroniecki, Tomasz Kumor, Filip Feliksiak, Dominik Rakowiecki, Franciszek Kwaśniewski, Michał Domowicz, Antoni Kaczmarzyk, Franciszek Olszewski, Artur Borczon, Antoni Jamróz, Mateusz Baran, Maciej Wiącek, Mikita Mushyt, Jędrzej Gutowski, Filip Kołodziejczyk, Igor Bardziłowski, Mateusz Snakowski.

RKS Okęcie – TS Gwardia

RKS Okęcie – TS Gwardia   2:7  ( 1:4 )

14.04.2024 r. 

Kruszewski

Kumor / Olszewski  Kwaśniewski   Kaczmarzyk / Jamróz

Wiącek    Sydorenko   Rakowiecki   Podgórski 

Domowicz / Borczon

Woroniecki  / Bardziłowski    Feliksiak / Baran

Br. / As.

Rakowiecki k – Woroniecki   8 m

sb – Podgórski  17 m

Woroniecki – Kwaśniewski  29 m

Feliksiak – Sydorenko  43 m

Sydorenko – Podgórski  53 m

Olszewski – Feliksiak  60 m

Baran – Podgórski  90 m

Dowód tożsamości, piłki, 3 x getry, koszulki treningowe, ochraniacze,

Kadra zespołu: Kuba Kruszewski, Grzesiek Sydorenko, Rafał Woroniecki, Tomasz Kumor, Filip Feliksiak, Igor Bardziłowski, Jan Podgórski, Dominik Rakowiecki, Franciszek Kwaśniewski, Michał Domowicz, A.Kaczmarzyk, Franciszek Olszewski, Artur Borczon, Kamil Derdaś, Antoni Jamróz, Mateusz Baran, Maciej Wiącek, Mikita Mushyt

Gwardia – Nadarzyn

GWARDIA – NADARZYN  

Kruszewski

Sydorenko   Kwaśniewski   Kaczmarzyk / Olszewski  

Wiącek    Snakowski  Rakowiecki   Podgórski / Bardziłowski

Domowicz

Woroniecki  Feliksiak 

Br.

Sydorenko – Feliksiak

Rakowiecki k – Woroniecki

Woroniecki – Snakowski

Rakowiecki w – Feliksiak

 

Obóz letni 12.08 – 22.08.2024 r.

Obóz w SIEMIATYCZACH R. 2008/09

12.08.2024 r. – 22.08.2024 r.

zakwaterowanie /wyżywienie  w  OŚRODKU WYPOCZYNKOWYM ” POD SOSNĄ”, WÓLKA

* pokoje 3 – 4 – 5 osobowe typu studio

* całodzienne wyżywienie –  śniadanie, obiad, kolacja

* po treningach, owoce, napoje

* świetlica multimedialna, 

* tenis stołowy, boiska do gier zespołowych,

* treningi dwa, trzy razy dziennie, zajęcia dodatkowe

* sporty uzupełniające – basen bez ograniczen w cenie pobytu, ratownicy

* aktywności uzupełniające – wyjazdy na plażę strzeżoną – kąpielisko Siemiatycze

* konkursy wiedzy o sporcie, różne formy rywalizacji wiedzy teoretycznej.

* nagrody i wyróżnienia dla najlepszych    

* boisko piłkarskie, 100 m x 60 m, NAWIERZCHNIA NATURALNA, 

* możliwość rozgrywania gier kontrolnych – 2 – 3  sparingi  / Bielsk Podlaski, Sokołów Podlaski /

* transport autokarem, suchy prowiant na powrót lub ” MC Donald”

* rejestracja przebiegu obozu – zdjęcia i filmy dla uczestników

* opieka medyczna – placówki NFZ w  Siemiatyczach

* możliwość organizacji wycieczki: niespodzianka ?

          Wyjazd w dniu 12.08. poniedziałek g. 10.30, ul. Racławicka 132.  Zbiórka o 10.00.

          Powrót  w dniu 22.08  czwartek ok. g.12.00  ul. Racławicka 132. 

UWAGA : JEDNYM Z WARUNKÓW KWALIFIKACJI NA OBÓZ SĄ WAŻNE BADANIA LEKARSKIE ORAZ ZŁOŻENIE WYMAGANYCH OŚWIADCZEŃ I ZOBOWIĄZAŃ.

UCZESTNICTWO W OBOZIE GWARANTUJE UDZIAŁ W ROZGRYWKACH.

TELEFONY KADRY DO KONTAKTU ZAWODNIKÓW Z RODZICAMI DOSTĘPNE DLA ZAWODNIKÓW BEZ OGRANICZEŃ W G. 8.00 – 21.00 / W GRANICACH ROZSĄDKU / ZAWODNICY NIE ZABIERAJĄ TELEFONÓW.

KONTAKT Z TRENEREM CAŁODOBOWO – 501 382 385

KONTAKT Z KIEROWNIKIEM  CAŁODOBOWO – 609 097 543

KADRA TRENERSKA

Z UPRAWNIENIAMI – AWF, PZPN, + UPRAWNIENIA WYCHOWAWCÓW WYPOCZYNKU, UPRAWNIENIA KIEROWNIKA WYPOCZYNKU, WYCIECZEK I SZKOLNYCH IMPREZ KRAJOZNAWCZO-TURYSTYCZNYCH

WSZELKIE INNE USTALENIA INDYWIDUALNIE

LISTA RZECZY NIEZBĘDNYCH:

LEGITYMACJA SZKOLNA LUB INNY DOWÓD TOŻSAMOŚCI

KIESZONKOWE W ODPOWIEDNIEJ WYSOKOŚCI.

LEKI WŁASNE – JEŻELI SĄ PRZYJMOWANE NA STAŁE.

LEKI PRZECIW  CHOROBIE LOKOMOCYJNEJ – PROSZĘ PODAĆ PRZED PODRÓŻĄ

KURTKA, ORTALION

DRESY TRENINGOWE + INNE NA ZMIANĘ

KOSZULKI TRENINGOWE X  6

SKARPETY TRENINGOWE – CO NAJMNIEJ 10 PAR

DRESY REPREZENTACYJNE

KOMPLETY MECZOWE 

TORBY TRENINGOWE

PIŁKA I OCHRANIACZE

SPODENKI TRENINGOWE X 4 SZT.

KAPCIE, KLAPKI

KĄPIELÓWKI

RĘCZNIKI X 2 SZT.

OBUWIE DO BIEGANIA W TERENIE I

INNE WAŻNE INFORMACJE

MOŻLIWY DEPOZYT PIENIĘDZY U KIEROWNICTWA OBOZU.