Turniej Gwardia Cup 2022

25.06.2022 r.

Zbiórka g.8.30, Gruszczyńskiego 12

Komplet meczowy, piłki

PROGRAM TURNIEJU GWARDIA CUP 2022

 XV Mokotowski Turniej Piłki Nożnej im. Ryszarda Szymczaka

I Organizatorzy

Burmistrz Dzielnicy Warszawa Mokotów

Polski Komitet Olimpijski

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej

Towarzystwo Sportowe Gwardia Warszawa

II Termin 25.06.2021 r. – Sobota

III Miejsce Boisko SP 191 przy ulicy Gruszczyńskiego 12

IV  Uczestnicy

Olimpia Warszawa

Polonez Warszawa

Przyszłość Włochy

Gwardia Warszawa

V  Kategoria wiekowa U-14  Trampkarze r. 2008 i młodsi

VI  Informacje Techniczne

Ekipa może składać się z maksimum 18 zawodników.

Nagrody

– wszystkie zespoły otrzymają puchary i dyplomy, wszyscy zawodnicy medale

– zespoły, które zajmą miejsca I-IV otrzymają nagrody rzeczowe

Prowadzona będzie klasyfikacja

– najlepszego bramkarza

– najlepszego zawodnika

– króla strzelców

– najlepszego zawodnika każdej drużyny

VII Skrócony regulamin  rozgrywek

Turniej rozegrany będzie systemem każdy z każdym.

Czas gry 25 m bez przerwy. Przerwa na życzenie drużyny – 2m. – jeden raz.

Drużyny grają w  jedenastoosobowych składach / do ustalenia z trenerami /.

Boisko – wymiary 90 x 45 m

O kolejności decyduje;

Ilość zdobytych punktów

Wynik bezpośredniego spotkania

Korzystniejsza różnica bramek

Większa ilość zdobytych bramek

Mniejsza ilość straconych bramek

Rzuty karne pomiędzy zainteresowanymi zespołami

Szczegółowy regulamin zostanie przekazany uczestnikom na odprawie technicznej

kierownictw zespołów przed rozpoczęciem turnieju.

VIII Czasowy przebieg turnieju

otwarcie turnieju g. 9.00

mecz nr 1 g.  9.15  Polonez Warszawa – Olimpia Warszaw

mecz nr 2 g.  9.50  Gwardia Warszawa – Przyszłość Włochy

mecz nr 3 g.10.25  Polonez Warszawa – Gwardia Warszawa

mecz nr 4. g.11.00 Przyszłość Włochy – Olimpia  Warszawa   

mecz nr 5  g.11.35  Polonez Warszawa – Przyszłość Włochy

mecz nr 6  g.12.10  Gwardia Warszawa – Olimpia Warszawa

mecz nr 7 g.12.45  mecz o 3 miejsce – drużyny z miejsc 3 i 4

mecz nr 8 g.13.20  finał  – drużyny z miejsc 1 i 2           

14.00  uroczyste zakończenie turnieju

14.30 – 15.00  zakończenie sezonu wiosna 2022 Gwardia 2008

 

 

 

Awans

Drużyna Trampkarzy występująca w rozgrywkach II ligi C 2 wywalczyła awans zajmując pierwsze miejsce w rundzie „wiosna 2022 r”.

Wielkie gratulacje dla zawodników i rodziców. Brawo !!!

1 TS GWARDIA 14 30 9 3 2 48:22
2 LKS Mazur Karczew 14 28 8 4 2 39:20
3 MKS Agrykola Warszawa 14 23 6 5 3 38:24
4 UKS 141 W-WA 14 22 6 4 4 32:29
5 AP ESKADRA WARSZAWA 13 18 5 3 5 37:33
6 KS Wesoła 13 15 4 3 6 28:35
7 SMPN PROGRES GARWOLIN 14 12 4 0 10 34:43
8 UKS OTWOCK FC CHAMPION 14 6 2 0 12 20:70

Gwardia Warszawa – UKS 141 Warszawa

Gwardia Warszawa – uks 141 warszawa  3:1 ( 2:0 )

woźniak  9  /  BARDZIŁOWSKI  6
FELIKSIAK  9    WORONIECKI  10    KWAŚNIEWSKI   10   kumor   11   
SNAKOWSKI   9
BRAŃSKI  9  /  derdaś   6   HANECKI   10   PARCZEWSKI  10   rędziński  10  /  sikora   7
papiernik  9
sieniuta    10

 

    2 – SIENIUUTA – PAPIERNIK

  31 – SIENIUTA –  B/A

62 – RĘDZIŃSKI – HANECKI 

 

 

Mazur Karczew – Gwardia Warszawa

MAZUR KARCZEW – GWARDIA WARSZAWA   3:3 ( 2:2 )

BARDZIŁOWSKI  7   /  WOŹNIAK  5

KUMOR  6   WORONIECKI  6    KWAŚNIEWSKI   6  /  FELIKSIAK  7  
SNAKOWSKI   6
BRAŃSKI  6     HANECKI   6  /  PAPIERNIK  4   PARCZEWSKI  6     DOMOWICZ  / SIKORA  4
sieniuta    7

3 M – DOMOWICZ – AS SNAKOWSKI

8 M – SIENIUTA – AS DOMOWICZ

79 M – SNAKOWSKI – B/A

 

Gwardia Warszawa – Agrykola Warszawa

Gwardia Warszawa – agrykola warszawa  2:1 ( 2:1 )

BARDZIŁOWSKI  9
FELIKSIAK  9    WORONIECKI  10    KWAŚNIEWSKI   9   domowicz  /  derdaś   5
SNAKOWSKI   8
BRAŃSKI  10     HANECKI   8     PARCZEWSKI   8     SZCZĘSNY   8
sieniuta    9

 

  16 – WORONIECKI – AS. BRAŃSKI

  27 – SIENIUTA – AS. BRAŃSKI

 

AP Eskadra Warszawa – Gwardia Warszawa

ap Eskadra warszawa – Gwardia Warszawa  3:3 ( 3:2 )

WOŹNIAK   7 /  BARDZIŁOWSKI  9
FELIKSIAK  7    WORONIECKI  8    KWAŚNIEWSKI  8    RĘDZIŃSKI  7   
SNAKOWSKI  9  
BRAŃSKI  8  / DOMOWICZ  6  HANECKI  8 /  PAPIERNIK  6   PARCZEWSKI  10    SZCZĘSNY  8 
sieniuta  7

 

  3 – SZCZĘSNY – AS. SNAKOWSKI

  5 – HANECKI – B/A

47 – SZCZĘSNY  9 (K) – AS.BRAŃSKI

 

KS Wesoła – Gwardia Warszawa

KS Wesoła – Gwardia WARSZAWA  3:2 ( 2:1 )

WOŹNIAK   5
KUMOR  1   WORONIECKI  6    KWAŚNIEWSKI  5    FELIKSIAK  5   / RĘDZIŃSKI  6   
SNAKOWSKI  7  
BRAŃSKI  7    HANECKI  7     PAPIERNIK  6    SZCZĘSNY  6 
sieniuta  7

 

  4 – SIENIUTA – AS. HANECKI 

64 – SIENIUTA – AS. BRAŃSKI

 

UKS OTWOCK – GWARDIA WARSZAWA

UKS Otwock – Gwardia WARSZAWA  0:3 ( 0:0 )

WOŹNIAK   8
KUMOR  7   WORONIECKI  7    KWAŚNIEWSKI  8    FELIKSIAK  6   
SNAKOWSKI  7  
BRAŃSKI  9    HANECKI  7    PARCZEWSKI  7  PAPIERNIK  7   / SIKORA  6  / RĘDZIŃSKI  7  
sieniuta  5   /  DOMOWICZ  8

 

63 – PAPIERNIK – AS. BRAŃSKI 

70 – BRAŃSKI – AS. KWAŚNIEWSKI

79 – DOMOWICZ – AS. BRAŃSKI

Gwardia Warszawa – Progres Garwolin

Gwardia Warszawa – Progres Garwolin  5:1  (2:0)

BARDZIŁOWSKI   9   /  WOŹNIAK  8 
KUMOR  9    WORONIECKI   8     SNAKOWSKI   9      RĘDZIŃSKI    8
BRAŃSKI  9  HANECKI  7  PARCZEWSKI  8  PAPIERNIK 7  / SIKORA  7  SZCZĘSNY  9 
sieniuta  6  /  DOMOWICZ  7

SZCZĘSNY  – AS. PARCZEWSKI 

BRAŃSKI – AS. PARCZEWSKI

DOMOWICZ – AS. SZCZĘSNY

BRAŃSKI  – AS. PAPIERNIK

SZCZĘSNY –  AS. BRAŃSKI